Gaasienergia uueks omanikuks on Adven Eesti
08.05.2018

Hea Klient!

Anname Teile teada, et 30.aprillil jõustunud tehingu tulemusel omandas Adven Eesti AS ettevõtte Gaasienergia AS-i täisosaluse. Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, kes pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamisega. Adven Eestis töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2017 aastal oli 21 miljonit eurot. Selle tehingu tulemusel osutab Adven maagaasi võrguteenust kokku 15 piirkonnas ning enam kui 2100 kliendile. Rohkem infot Adveni kohta leiate www.adven.ee

Tehingu peamiseks ajendiks on asjaolu, et võrguteenuse kvaliteedi ning jätkusuutliku hinnataseme tagamisel on oluline teenuse maht ning investeeringud võrgupiirkondade arendamiseks – Adven’il on võrguteenuse osutamisel pikaajaline kogemus ning tugev meeskond, mis toetab edaspidi ka Tabasalu ja Rapla võrgupiirkondade arengut.

Ettevõtte omandiga seotud muudatused ei mõjuta klientide tänaste lepingute ning muude kokkulepete kehtivust. Samuti jäävad samaks peamised kontaktandmed, kuid uueks postiaadressiks on Kassi 1, 12618 Tallinn.

Klientide jaoks seisnevad sisulised muudatused peamiselt selles, et edaspidi tegeleb Gaasienergia võrgupiirkondades gaasivõrkude hooldamise, järelevalve jm ehitustoimingutega Adven Eesti meeskond, kellega on liitunud ka varasemad Gaasienergia töötajad. Adven’i töötajad kannavad objektidel Adven’i sümboolikat ja töötõendeid. Täiendavate küsimuste korral aitab meie klienditeenindus 627 6560 muudatusi ja sellega seonduvat selgitada.

Parimate soovidega
Gaasienergia AS